Certyfikaty i licencje

Jako profesjonaliści na rynku usług transportowych, posiadamy wszelkie niezbędne pozwolenia i certyfikaty potrzebne w prowadzeniu działalności firmy spedycyjnej m.in.:

  • Certyfikat Kompetencji Zawodowych w drogowym transporcie rzeczy, wystawiony przez Instytut Transportu Samochodowego (ul. Jagiellońska 80, 03-301 Warszawa) – dokument potwierdzające wysokie kwalifikacje kadry zarządzającej oraz niezbędny do uzyskania licencji spedycyjnej.
  • Działamy w oparciu o licencję nr 0000001 na wykonywanie transportu drogowego w zakresie pośrednictwa przy przewozie rzeczy (udzielona dnia 12.09.2013 roku, ważna do 12.09.2063 roku).
  • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej spedytora na kwotę 300 000€ na każde zdarzenie – jedna z najlepszych tego typu polis na rynku.

Ponadto dbamy o to, by nasi kierowcy przestrzegali wszystkich przepisów zawartych w ustawie o transporcie drogowym.

Certyfikaty kompetencji zawodowych

Arkadiusz Woźniak

Karolina Łubniewska

Licencja na wykonywanie transportu drogowego w zakresie pośrednictwa przy przewozie rzeczy

Arkadiusz Woźniak

Zweryfikuj nas

Szybki kontakt


Firma Certyfikaty i licencje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij