Nasza oferta

Krajowy transport drogowy

Choć najwięcej transportów realizujemy na trasach międzynarodowych, nie boimy się również transportu wewnątrz kraju! Jest to uzupełnienie naszych usług tak, aby kompleksowość, o której tyle mówimy, nie była tylko pustym sloganem! Nasze usługi obejmują swoim zasięgiem nawet dalekie zakątki naszego kraju. Realizujemy przewozy krajowe całopojazdowe oraz w ramach przewozu drobnicowego.

Doświadczeni i zaufani kierowcy

Współpracujemy z doświadczonymi firmami transportowymi. W naszej bazie znajduje się obecnie ponad 3 000 partnerów z całej Polski – są to firmy przez nas sprawdzone, które wykonywały oraz wciąż wykonują dla nas zlecenia), dzięki czemu możemy optymalnie dopasować warunki transportu do wymagań Klienta. Dzięki wsparciu ze strony systemów informatycznych, wiemy gdzie w danym momencie znajdują się auta, planujemy przebieg trasy pojazdu w oparciu o geograficzny plan rozmieszczenia ładunków przy minimalizacji niezbędnych podjazdów.

Transport nie tylko w kraju

Organizujemy transport na terenie całej Polski, a także przyjmujemy zlecenia od polskich firm chcących wysłać towar poza granice naszego państwa. Współpracujemy bezpośrednio z producentami przy krajowej oraz zagranicznej dystrybucji towaru (prosimy zapoznać się z naszymi referencjami), pomagamy znaleźć miejsca magazynowe, pośredniczymy w ubezpieczeniach ładunków cargo.

Przesyłki dla osób prywatnych

Nie masz firmy? Potrzebujesz przetransportować towar, a nie wiesz jak się za to zabrać? Dla nas to pestka. Przyjmujemy również zlecenia od osób prywatnych (po dokonaniu przedpłaty). Zachęcamy do wypełnienia formularza wyceny transportu, a nasz pracownik przygotuje dla Państwa odpowiednią ofertę. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani logistyką kontraktową, proszę o skorzystanie z naszego formularza kontaktu, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem, zbierze wymagania oraz przeprowadzi proces negocjacji.

Szybki kontakt


Nasza oferta Krajowy transport drogowy

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij