Nasza oferta

Transport całopojazdowy

Transport całopojazdowy realizujemy na terenie całego kraju oraz zagranicą. Do tego typu transportu wykorzystujemy przy tym samochody z naczepą typu plandeka, która umożliwia załadunek towaru bokiem, górą i tyłem.

Jak przewieźć szybko dużą ilość towarów?

Nie stanowi dla nas problemu ani ilość, ani czas. Niejednokrotnie organizowaliśmy dla naszych Klientów wiele pojazdów w krótkim okresie, w celu zorganizowania przeprowadzki, przewiezienia towarów z wystaw targowych, czy dostarczenia materiałów budowlanych na plan budowy. Im wcześniej wiemy o planowanych transportach, tym korzystniejszą ofertę jesteśmy w stanie zaproponować!

Tabor

Korzystamy z różnych rodzajów pojazdów dopasowując je do konkretnego zlecenia transportowego

– Zestaw z naczepą 15,4 m (aż 38 europalet)

– Naczepa – MEGA 

– Naczepy 13,6m (Firanka, Plandeka) – Maksymalnie 34 europalety

Ładunki częściowe

Jeśli jednak nie są Państwo zainteresowani wynajęciem całej przestrzeni ładunkowej, a dostawa nie musi być pilna, wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom! Aby zminimalizować koszty transportu przy jednoczesnym zapewnieniu optymalnego rozwiązania, uzupełniliśmy nasza ofertę o usługę transportu ładunków częściowych. Nie ma dla nas znaczenia waga, wymiar czy specyfikacja towaru. Rezerwujemy miejsce dla Państwa towarów, co oznacza, iż płacą Państwo tylko za to, co zamówione i wykorzystane, a przesyłka dotrze w umówionym terminie! To my zaplanujemy dla Państwa, jak wykorzystując jedną linię transportową, połączyć przesyłki różnych nadawców o różnych destynacjach!

Szybki kontakt


Nasza oferta Transport całopojazdowy

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij